FAQ

Přes registrační formulář zde.
Registrační poplatek do 30. 6. 2024 pro členy RS ČLS JEP / SRLA ČR činí 4 000 Kč (pro nečleny RS ČLS JEP / SRLA ČR činí poplatek 7 000 Kč).
Registrační poplatek od 1. 7. 2024 pro členy RS ČLS JEP / SRLA ČR činí 5 000 Kč (pro nečleny RS ČLS JEP / SRLA ČR činí poplatek 8 000 Kč)

Fakturu k zaplacení poplatku a dalších služeb zasíláme na e-mail uvedený při registraci zhruba měsíc před konáním akce. Proč ne dříve? Registrační poplatek je nevratný, a pokud byste museli svou účast do této doby z nějakého důvodu zrušit, nic vás to nestojí.

Nemusí. O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum vaší platby. Stačí se vždy do uvedeného termínu přihlásit, fakturu můžete zaplatit později.

Samozřejmě. Kontaktujte, prosím, Bc. Dominiku Rekovou (rekova@solen.cz+420 770 158 643), která s vámi hromadnou registrace vyřeší. Ke každému lékaři je potřeba uvést jeho jméno, příjmení, tituly, e-mailovou adresu a ČLK ID.

Máte-li zájem stát se partnerem, kontaktujte Mgr. Renatu Babincovou, mob.: +420 603 198 112, e-mail: babincova@solen.cz.

Certifikáty budou rozesílány hromadně po ukončení konference, a to nejpozději do 10 dnů. Certifikát pošleme na e-mail uvedený při registraci. Tištěné certifikáty nebudou na místě vydávány.

Prosíme, abyste při registraci uváděli své ČLK ID. Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány. Děkujeme za spolupráci!

Neváhejte a i přesto se registrujte sami. Ve formuláři stačí vybrat možnost „Přihlašuji se jako soukromá osoba, účast mi hradí partner akce (farmaceutická firma apod.)„ a vyplnit kontakt na zástupce společnosti, se kterým máte účast domluvenou. Zároveň si objednáte i všechny další služby, které jsou někdy kapacitně omezené, a my je tak pro Vás včas rezervujeme a domluvíme se na případném doplatku. Děkujeme!

Modul: FAQ